Plavby

Jadranský trojuholník – Dubrovnik, Vieste, Šibenik

Začiatok jachtárskej sezóny na Jadrane, tradične, otvárame plavbou do talianskeho Vieste. Tentokrát však obídeme všetky ikonické chorvátske ostrovy – Lastovo, Vis, Palagruža, Jabuka. Nezabudneme ani na talianske Tremiti a ak podmienky dovolia, ochutnáme jeden pelinkovac aj na Korčuli.

Viac informácii

Seychely – zimná exotika

Biely piesok, nádherné pláže, teplé more, rozmanitý podmorský život, pohodlné preplavby medzi ostrovami, dobrá infraštruktúra na ostrovoch, pohodlné letecké spojenie. To sú Seychely. Preplávali sme ich už veľakrát a máme pripravený fantastický itinerár. Poďte s nami.

Viac informácii

Preplavba Atény – Malta

Opäť prichádzame s obľúbenými preplavbami: Atény– Malta, alebo Malta – Atény, spojená so štartom / vyhodnotením prestížnej offshore regaty: Rolex Middle Sea Race 2024. Tento raz to bude super športová plachetnica X – yacht XP44. Čaká vás 600 míľ dobrodružstva: návšteva Atén, plavba Korintským kanálom, zastávka na gréckom ostrove Kefalónia, talianske Crotone, sicílske Syrakúzy… a samozrejme maltská Valeta. Vynikajúca príležitosť pre tých, ktorí potrebujú „nazbierať“ námorné míle aj mimo teritoriálnych vôd.

Viac informácii

Relax Sailing week 2024 – Sardínia

Relax sailing week je týždeň na mori určený pre rodiny, dovolenkárov, jednotlivcov a všetkých milovníkov mora a dovolenky na "troška iný spôsob". Spoznáte tak Sardíniu z opačnej strany, z mora. Objavíte nádherné zátoky a zákutia, ktoré inak ako loďou navštíviť neviete.

Viac informácii

Potrebujete viacej informácii? Neváhajte nás kontaktovať.

Kontakt